Вівторок, 25.06.2019, 00:42
Вітаю Вас Гість | RSS

Народний ансамбль танцю "Пролісок"

Інформація про сайт


Сайт присвячений Народному ансамблю танцю "Пролісок" (м. Підволочиськ).

Про наш "Пролісок" і нас...

Відео


       У Підволочиському РБК з 1971 року працює ансамбль танцю «Пролісок», який створив майстер хореографії Купріянчик.
У 1974 році колективу присвоєно звання «Народний». Окрім основного складу учасників у колективі працювала також підготовча студія. З тих пір колектив успішно діє. За всі роки свого існування, після смерті свого основоположника, помінялося декілька керівників. Були злети, були й падіння в роботі колективу, але він не припиняв своєї діяльності.
       Робота НСАТ «Пролісок» спрямована на вивчення та виконання народного танцю, та для зацікавлення та різнобічного розвитку учасників програма колективу включає вивчення класичного, сучасного та бального танців. Також створюються номери різні за характером, жанром та кількістю виконавців. Програма ансамблю є завжди досить широка, цікава, різноманітна.
      Завдяки використанню у підготовці до танцю класичного тренажу покращується техніка виконання учасників, пластика рухів, піднімається майстерність та артистичність танцюристів. НСАТ «Пролісок» завжди приймає активну участь у всіх заходах які проводяться в Підволочиському РБК та за його межами. Любить цей колектив і весь район, так як він часто буває і на сільських сценах. Щорічно «Пролісок» бере участь в обласному огляді-конкурсі танцювальних колективів «Тернопільська танцювальна весна», де його досить високо оцінює обласне журі: ІІ, а то і І місце. Вже традиційним став творчий звіт ансамблю перед жителями міста, який проходить у травні кожного року в приміщенні РБК.
      Різноманітний колектив і за віком, і за родом занять. Наймолодшому учаснику 4 роки, а найстаршому – 43. Тут танцюють і школярі і працівники. Різні професії об’єднує доросла група «Проліску»: це працівники лікарні і зв’язку, столярі і продавці, домогосподарки і підприємці, студенти і школярі. І усіх цих людей об’єднує любов до танцю. Вже сьогодні колишні учасники приводять у колектив своїх діток, а дехто продовжує танцювати вже разом із своїми дітьми. Декілька випускників ансамблю обрали професію хореографа та вступили до культурно-освітніх навчальних закладів.
Для своїх занять НСАТ «Пролісок» використовує танцювальний зал та сцену. Довгий період часу для музичного супроводу танців використовували гру на баяні. У 2003 рік придбали стереосистему.Так керівництво РБК та міста високо оцінюють роботу ансамблю і допомагають у вирішенні проблем, створюють сприятливі умови для діяльності. Також не обходиться «Пролісок» без уваги з боку редакії місцевої газети «Гомін Волі».

Баришева Наталія Миколаївна (Керівник 1989 -2009)       Керівник — Баришева Наталія Миколаївна, народилася 10 червня 1958 року в м. Іркутськ. Після закінчення загальноосвітньої школи у м. Волочиськ вступила у 1973 році до Кам’янець-Подільського культурно-освітнього училища і в 1976 році закінчила повний курс даного училища по спеціальності культурно-освітня робота, присвоєно кваліфікацію клубного працівника, керівника самодіяльного танцювального колективу (клубний відділ, спеціалізація - хореографія). З цього часу і по 2009 працювала по спеціальності (32 роки). За цей період працювала у Волочиському РБК, де створила колектив бального танцю «Сучасник» та захистила на звання «Народний». Працювала у під волочиському Будинку школяра, де організувала дитячий колектив народного танцю «Барви», також захистилася на звання «Зразковий». Знову працювала у Волочиському РБК, де разом з керівником хорового колективу організувала ансамбль пісні і танцю «Надзбручанка», який також захистили на звання «Народний».
         Довгий час працювала керівником НСАТ «Пролісок» у підволочиському РБК та НСАТ "Надзбручанка" м. Волочиськ.

Форма входу
Календар
«  Червень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Бабки R

Тут WMR-бонус у розмірі 0,01-0,10 WMR на свій гаманець 1 раз в добу

Гаманець
Код Захисний код

Обмін Webmoney

- - - - -


Отримати WMR-бонус на свій гаманець! - часом не працює!

- - - - -

Меню сайту
Категорії розділу
Новини [5]
Новини
Цікаво знати [2]
Цікаво знати
Посміхнись [9]
Посміхнись
Цього дня ... [6]
Цього дня ...
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Пошук